Základné údaje

Slovenský
skupinový líder
8 – 17
rokov
August
2023
20 anglických
lekcií týždenne
Ubytovanie
v campuse
Plná
penzia

Charakteristika

Používanie
jazyka v praxi
Noví kamoši
z celého sveta
Bohatý sprievodný
program aktivít
Spomienky
na celý život
Letiskový
transfer
Medzinárodný
certifikát

Podrobný popis

Horsham budeš milovať

V spolupráci s organizáciou Oxford International ti prinášame rozprávkový campus Christs Hospital School, ktorý taktiež poslúžil ako inšpirácia pre filmy Harryho Pottera. Campus sa nachádza asi hodinu južne od Londýna. Najväčším lákadlom campusu je historická jedáleň a sviatočný chrám v štýle Harryho Pottera.

Škola ako z Harryho Pottera!

 

• zaži jazyk naplno
• dostaň sa do sveta
• nájdi si nových kamošov
• uži si leto ako nikdy pred tým
• odnes si spomienky na celý život
• študuj v prostredí ako z Harryho Pottera

Taktiež sa tu nachádza množstvo športovísk, vonkajšie i vnútorné tenisové kurty, krytý bazén, multifunkčné ihrisko a komfortné spoločné a socializačné miestnosti. Život a štúdium jazyka na campuse znamená, že máš všetko na jednom mieste! Ubytovanie, školu, stravovanie, aktivity a voľnočasový program.

Doslova všetko máš na dlani a nikam nemusíš cestovať. Na tomto mieste sa na teba angličtina lepí z každej strany. Nie len na lekciách, ale aj všetkých voľnočasových aktivitách, kde spoznáš množstvo nových priateľov z celého sveta, kde váš spoločný kľúč je iba angličtina 🙂 Tým pádom komunikuješ anglicky na lekciách v škole, na aktivitách mimo školy, alebo na výletoch mimo campus.

Škola

Samozrejme aj školu navštevuješ priamo v campuse. Hneď v prvý deň ťa čaká vstupný test, na základe ktorého budeš zadelený do medzinárodnej skupiny študentov, podľa preukázanej úrovne angličtiny.

Škola zábavnou formou, ktorá ťa bude baviť!

• čaká na teba 20 lekcií angličtiny za týždeň
• zameranie hlavne na komunikáciu
• používanie jazyka v praxi
• zábavná a hravá forma
• interaktívne lekcie
• certifikát

Lekcie sú následne vedené hravým a zábavným štýlom, vysoko kvalifikovanými lektormi za pomoci overených metodických a didaktických postupov, všetko pod záštitou British Council a Oxford International. Zameranie na komunikáciu a praktické používanie jazyka na lekciách nie len že udržia tvoju pozornosť, ale budú ťa doslova baviť! Tvoj vzdelávací proces nekončí len v laviciach. Popri všetkých aktivitách a spoznávaní sa s novými priateľmi z celého sveta, sa počas celého pobytu zdokonaľuješ v angličtine. Záver kurzu je ukončený certifikátom s dosiahnutou jazykovou úrovňou.

Stravovanie

Plná penzia

Stravovanie pozostávajúce z raňajok, obeda a večere. Vieme, aké dôležité je správne nutričné stravovanie počas rušných dní plných zábavy, aktivít a učenia. Všetky naše programy v sebe zahŕňajú ako teplé tak studené zdravé jedlá. V prípade potreby je možné zabezpečiť jedlá pre študentov so špeciálnou diétou. Počas celo dňových exkurzií poskytujeme študentom obedy so sebou.

Raňajky

(7:30 – 9:00) – teplé i studené raňajky každý deň

Obed

(12:15 – 13:30) – polievka, šalátový bar, výber z 3 hlavných chodov, 1 vegetariánske jedlo, či ovocie a dezert

Večera

(18:00 – 19:00) – polievka, šalátový bar, výber z 3 hlavných chodov, 1 vegetariánske jedlo, či ovocie a dezert

Ubytovanie

Bývaš priamo v campuse!

Ako všetko, tak aj ubytovanie máš priamo v campuse, teda nikam nemusíš každodenne cestovať. Campus disponuje 400 lôžkami pre študentov z celého sveta, s možnosťou ubytovania v 1 až 4 posteľových izbách s kúpelňami na chodbách. Na ubytovacích blokoch sa nachádza plne vybavená kuchynka a hlavne práčovňa, pričom náš skupinový líder je ti vždy ochotný pomôcť. Taktiež tu nájdeš spoločenské priestory na trávenie voľných chvíľ s novými kamošmi z celého sveta, s ktorými sa rozprávaš ako inak, po anglicky 🙂 Teda aj tu zlepšuješ svoje komunikačné zručnosti. A nie neostaneš bez pripojenia, WiFi máš na každom ubytovacom bloku.

Aktivity a výlety

Počas pobytu na teba nečaká len sedenie v laviciach, ale aj rušný program voľnočasových aktivít v campuse, alebo výletov po krajine.

Výlety:

• Foto challenge v Horshame
• 2x celodenný výlet do Londýna
• Celodenný výlet do Brightonu

Aktivity:

• aktivity na prelomenie ľadov
• uvítacia párty
• campus tour
• disco
• karaoke
• talentová show
• honba na pokladom
• medzinárodný večer

Vzorový program

Ďeň 1

Príchod na campus
Večera
Prehliadka campusu
Stretnutie študentov z celého sveta

Deň 2

Test Angličtiny a lekcia 1
Poldenná exkurzia do Horsham
Obhliadka mesta a Instagram Photo challenge

Deň 3

Lekcia 2
Aktivity na campuse
Uvítacia Disco

Deň 4

Lekcia 3
Aktivity na campuse

Deň 5

Lekcia 4
Aktivity na campuse

Deň 6

Celodenný výlet do Londýna vlakom Politics and Royalty walking Tour
Vstup do Národnej Galérie Nakupovanie v Covent Garden

Deň 7

Aktivity na campuse
Lekcia 5
Aktivity na campuse

Deň 8

Aktivity na campuse
Lekcia 6
Medzinárodný večer

Deň 9

Výlet do Brightonu vlastným autobusom
Pehliadka mesta Morské aquarium Sea life centre
Voľný čas na pláži a Brighton Pier

Deň 10

Lekcia 7
Lekcia 8
Disco

Deň 11

Aktivity na campuse
Lekcia 9
Talentová show

Deň 12

Aktivity na campuse
Lekcia 10
Aktivity na campuse

Deň 13

Celodenný výlet do Londýna Ksington múzeum
Hyde Park Regent Street nakupovanie
Aktivity na campuse

Deň 14

Aktivity na campuse
Návrat na Slovensko

Letiskový transfer

Sprevádzame ťa po celý čas!

Náš skupinový líder ťa sprevádza počas celej cesty. Od samotného nástupu na letisku vo Viedni, cez pristátie v Londýne, kde celú skupinu čaká letiskový transfer, ktorý všetkých prevezie až do campusu. Cesta za bežných okolností z letiska Gatwick trvá približne 30m. To isté sa opakuje pri ceste naspäť, kde transfer všetkých prevezie z campusu až na letisko, samozrejme všetko za sprievodu nášho skupinového lídra.

Bezpečnosť a dozor!

Uzavretý a strážený campus, poskytuje bezpečné miesto pre mladých študentov. Bezpečnosť a blaho všetkých študentov, je našim hlavným záujmom a je to niečo, čo berieme veľmi vážne. Sme nadšení, že naše školy vytvárajú pravú rodinnú atmosféru, ktorá umožňuje každému študentovi rozvíjať sa. Poskytovanie prvotriednej letnej školy nie je len o akademickom prostredí. Či už náš skupinový líder, alebo supervízori z Oxfordu dohliadajú 24/7 na poriadok a bezpečnosť všetkých študentov. Okrem toho sú študenti hneď na začiatku obdarovaní špeciálnymi tiesňovými kartami, ktoré môžu využiť v čase núdze.

Všetci študenti prejdu bezpečnostnou lekciou, kde sú oboznámení ako konať v určitých situáciách a sú poučení o bezpečnosti v areáli školy. Veríme, že práve informovanosť a príprava študentov na nežiadúce situácie je efektívna prevencia. Dohliadame na bezpečnosť, vedieme mladých ľudí k zodpovednosti a učíme ich nie len angličtinu ale aj niečo do života. Lektor je na každej lekcii je zodpovedný za maximum 15 študentov. V prípade, že má študent problém, zodpovedné osoby sú vždy k dispozícií a ochotní kontaktovať rodičov. Študenti sú pod odborným dozorom počas všetkých aktivít a exkurzií.