Máš záujem?

Neváhaj a napíš nám!

Jazykový pobyt na škole

EC LONDON 30+

Základné údaje

Vek

od 30 rokov

Termín

každý pondelok

Angličtina

20 lekcií týždenne

Škola

moderná

Ubytovanie

podľa výberu

Stravovanie

vlastné

Charakteristika pobytu

Komunikácia

používanie jazyka v praxi

Priateľstvá

noví priatelia z celého sveta

Zábava

voľnočasové aktivity

Zážitky

spomienky na celý život

Transfer

z každého letiska

Certifikát

s dosiahnutou úrovňou

Fotogaléria

Lokalita

Podrobný popis

Londýn - meníš kariéru, podnikáš, alebo len chceš vedieť angličtinu?

Nie je prekvapujúce, že Londýn sa stal TOP 1 destináciou na svete na jazykové pobyty. EC London 30+ je pestrá, príjemná a moderná škola v srdci Londýna neďaleko všetkého čo si len viete predstaviť. EC London 30+ je hneď vedľa Euston metro stanice, ktorá je akýmsi uzlom niekoľkých liniek, ktoré vás dostanú kdekoľvek sa vyberiete.

Študuj v Londýne!

• veľkomesto
• možnosti networkingu
• výhodné aj pre úplných začiatočníkov
• príprava na prezentácie, mailová komunikácia
• up-skilling, prezentáčné schopnosti, formálna komunikácia

Poloha je určite jeden z atribútov podľa, ktorých si vybrať školu, veď komu sa chce dochádzať hodinu metrom… História, kultúra, zábava a nákupy – to všetko nájdete v centrálnom Londýne – v zóne 1.

Toto energické a rušné kozmopolitné mesto má svoju kultúru, históriu a známe atrakcie na každom rohu. Večer keď zapadne slnko rozžiaria sa billboardy a mestské svetlá, ruch neustane. Práve naopak, Londýn sa premení na miesto kde to žije aj v noci, hrá hudba, rozvoniava to najrozmanitejšie jedlo a ľudia sa zabávajú. Londýn je miesto kde načerpáte vdelanie, spoznáte priateľov z celého sveta a naučíte sa ako fungovať v meste kde čas je komodita. Veľa štastia.

Kurzy

• Zameranie hlavne na komunikáciu
• Používanie jazyka v praxi
• Zábavná a hravá forma
• Interaktivíne lekcie
• moderné metódy

General English
​20 lekcií týždenne

• zdravá voľba
• 4 lekcie angličtiny denne

Intensive English
30 lekcií týždenne

• maximálna dávka angličtiny
• 6 lekcií denne

Špecializované Kurzy
podľa požiadavky

kurzy šité na mieru

Škola

Škola EC English 30+ sa nachádza v centre Londýna neďaleko dopravného uzla Eusten station, odkiaľ sa dostanete úplne všade. Perfektná poloha doplnená občianskou vybavenosťou umocňuje zážitok z veľkomesta. EC Londýn ponúka prostredie, ktoré ste doteraz videli len v telke.

Výučba pre dospelých profesionálov

Moderne vybavená škola a priateľský učitelia sú pripravený Vás naučiť „spíkovať“ a priateľská recepcia Vám doplní Váš program o voľno časové aktivity a výlety, kde použijete jazyk v reálnom prostredí.

Dospelí sa veľakrát boja čo majú od pobytu očakávať, pretože nie je jednoduché sa vrátiť naspäť do študentských lavíc. Je to normálne a práve preto program kde sú ľudia vo veku ako aj Vy vyhovuje najmä klientom, ktorí chcú prelomiť ľady a rozhovoriť sa, ale aj tým, ktorí už majú niečo naštudované, ale chcú sa zdokonaliť a využívať angličtinu v praxi či pracobnom živote.

Ubytovanie

EC English Vám ponúka na výber z niekoľkých typov ubytovania. Ak sa chcete zaradiť do typického Britského prostredia a zažiť to čo je pre Angličanov každodenná realita tak hostiteľská rodina je pre Vás to práve. Príjemné prostredie Britskej rodiny tvorí zázemie študenta a vytvára pokojné a ničím nerušené prostredie vhodné na vzdelávanie.

Iba na skok on modernej štvrte King’s Cross

Ak však máte radi mestký ruch, spoznávate ľudí z celého sveta a nevadí Vám si niečo za to priplatiť určite Vám svoje útočisko poskytne jedna z našich centrálne lokalizovaných rezidencií v kategórii komfort. V hostiteľských rodinách je možnosť pol penzie, alebo plnej penzie.

Rezidencie sú úplne nezávislé a neposkytujú stravu, no k dispozícii máš plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kuchynským vybavením. Študenti si teda môžu pripraviť jedlo či desiatu podľa potreby a nie sú odkázaný iba na jedlo v meste. Pri dlhodobých pobytoch je to možnosť niečo ušetriť, ale na druhej strane veď komu by chutilo jesť každý deň v kaviarni. Prispôsobenie sa študenstkému životu je jeden z faktorov, ktorí odbúrava stres rozprávať a prispieva k tomu, že študent si zvykne komunikovať s ľuďmi z rezidencie.

Aktivity a výlety

Londýn ako veľkomesto poskytuje svojim návštevníkom tak trošku so všetkého. Či už máte radi múzea, ktoré sú v Londýne bezplatné, alebo radšej venujete svoj časť foteniu sa s pamiatkami, alebo sa vyberiete koncert či športové podujatie, tak stále nevyčerpáte širokú škálu možností, ktoré táto metropola ponúka.

Vo voľnom čase sa je na čo tešiť!

Do Londýna sa môžete vrátiť aj niekoľko krát a predsa sa objaví niečo, čo si získa vašu pozornosť. V Londýne sa určite nebudeš nudiť. Voľný čas je možné si zariadiť plne podľa seba, alebo sa nechať inšpirovať samotnou školou. Na recepcii je vždy zverejňovaný rozpis voľnočasových aktivít a výletov pre aktuálny týždeň, kde sa dá vopred prihlásiť. Niekedy sú miesta limitované, preto je dobré to sledovať.

Dané aktivity a výlety sa každý týždeň obmieňajú pre pestrosť celého programu. Na akýkoľvek program je možné sa prihlásiť podľa vlastného výberu. Niektoré sú zadarmo, niektoré za menšie poplatky od 5 do 35 £. Jedná sa o skvelý spôsob ako spoznať miestnu kultúru, nových priateľov a samozrejme zažiť kopec zábavy.

Videogaléria

Prezentačná Tour školy EC Londýn

Spoznaj Londýn

Top 10 atrakcií v Londýne

Prečo študovať v Londýne?

Podobné destinácie