Máš záujem?

Neváhaj a napíš nám!

Jazykový pobyt na škole

EC Malta 30+

Základné údaje

Vek

od 30 rokov

Termín

každý pondelok

Angličtina

20 lekcií týždenne

Škola

oddelená 30+

Ubytovanie

v apartmáne

Stravovanie

vlastné

Charakteristika pobytu

Komunikácia

používanie jazyka v praxi

Priateľstvá

noví priatelia z celého sveta

Zábava

voľnočasové aktivity

Zážitky

výlety a exkurzie po ostrove

Transfer

letiskový transfer v cene

Certifikát

s dosiahnutou úrovňou

Fotogaléria

Lokalita

Podrobný popis

Cesta za vzdelaním v každom veku

Oddelené učebne pre študentov 30+ zabezpečujú neručený rozvoj angličtiny v prostredí s ľuďmi v rovnakom veku. Takmer 2 milióny, to je počet študentov z celého sveta, čo ročne navštívia tento malý historický ostrov, zalievaný slnkom a azúrovým morom, no 75% ich je tam práve v lete. To sa však mení na jeseň, kedy si čas na kurzy nájdu profesionáli, podnikatelia a zamestnaci firiem, ktorí majú za úlohu rozhovoriť sa po anglicky. Malta má naozaj všetko a vyhovuje naozaj každému a to nie len mladšej vekovej kategórii. Príjemnejšie  teploty, zábava a dynamický život sú pre každého „študenta 30+“, atribúty úspechu na ceste za plynulom angličtinou.

Malta mimo sezóny je práve pre teba!

• slnečná destinácia aj na jeseň
• potápanie, výlety a párty loďou
• kurzy 30+ sú aj pre úplných začiatočníkov
• slnko, more, zábava a relax spojený so štúdiom
• možnosť prisposobenia kurzu potrebám jednotlivca

Jarné a jesenné mesiace sú vyhľadávané najmä študentami vysokých škôl, zamestnanými jednotlivcami, podnikateľmi ale aj firmami. Príjemná klíma zabezpečuje podnebie na kúpanie od polovice Marca až do polovice Novembra, priíjemné reštaurácie, kaviarne a úzke uličky ponúkajúce široké spektrum tovarov, domácich produktov a suvenírov.

Malta je perfektné miesto pre milovníkov cestovania – na Malte nájdete aj scenérie z populárnej série Game of Thrones. Miesto ako stvorené, pre spojenie praktického s užitočným. Množstvo zábavy, nových priateľov z celého sveta a popri tom všetko sa na teba lepí angličtina v reálnom svete a z každej strany. Táto destinácie je otestovaná študentmi z celého sveta, každou vekovou kategóriou, preto Malta je je destinácia kde viete presne do čoho idete. Veľa šťastia!

Škola

Po príchode cez víkend, máte čas na zorientovanie sa a zoznámenie s okolím. V pondelok začína škola vstupným testom, na základe ktorého sú študenti zaradení do menších skupín s približne rovnakou úrovňou angličtiny. Týmto modelom študenti jednoduchšie začínajú komunikovať s ostatnými v skupine, ktorú lektor vedie predovšetkým ku komunikácii medzi sebou.

Pomáha im, podhadzuje témy, opravuje a nabáda k spoločným rozhovorom. Nejedná sa teda o štandardný spôsob učenia sa. Na konci kurzu študent získava certifikát s dosiahnutou úrovňou.

Škola EC English sa nachádza v centre mesta St.Julian, neďaleko absolutnej tepnz mesta kde sa dá najesť, osviežiť sa studeným nápojom, alebo sa jednoducho poobzerať po okolí. Samotná škola EC Malta disponuje viac ako 15 certifikáciami, medzi koré patrí aj akreditácia British Council, Felton a iné, ktoré garantujú kvalitu vzdelávania.

EC Malta nie je žiadna malá škola na kraji mesta, práve naopak tvoria ju dva vežiaky oproti sebe, ktoré ponúkajú kurzy angličtiny v neuveriteľných 64 triedach. Okrem tried samozrejme na škole nájdete recepciu bistro, sociálne vybavenie a oddychové zóny. Kvalitné vybavenie, super dostupnosť a príjemné prostredie sú atribúty čo dopĺňajú komfort štúdia a tým umocňujú celkovú úspešnosť kurzu, preto je dôležité vybrať si aj správnu školu. Neváhaj a bookni si leto čo by mal zažiť každý mladý človek.

Ubytovanie

EC ubytovanie vám umožní viac sa integrovať do EC komunity, aby ste zo svojho pobytu vyťažili maximum. Spoznajte nového priateľa zdieľaním dvojposteľovej izby so spolubývajúcim, alebo si užite voľný čas v jednej zo spoločenských miestností. Všetky naše zdieľané apartmány sú komfortné a plne vybavené. Ponúkajú kompletne vybavenú kuchyňu Klimatizácia je k dispozícii vo všetkých izbách za príplatok.

Na Malte máš na výber…

Zdieľané viac izbové apartmány

Apartmány sa zvyčajne nachádzajú v Slieme, v St. Julian a Swieqi, v troch najživších miestach na Malte. Tieto oblasti sú domovom väčšiny prisťahovalcov na Maltu a to najmä kvôli ich mladistvej atmosfére a dobrému výberu obchodov, reštaurácií a zábavných podnikov. Študenti, ktorí sa rozhodnú zostať tu, budú mať dobré spojenie s maltskými sociálnymi, kultúrnymi a turistickými atrakciami. Pláže a ani dlhá prímorská promenáda, ktorá bzučí s ľuďmi vo dne i v noci nie sú nikdy príliš ďaleko. Apartmány sú v maximálnej vzdialenosti 25 minút pešo, alebo o niečo rýchlejšie autobusom.

Štúdia Komfort a jednoizbové apartmány

Tieto ubytovacie jednotky poskytujú viac pohodlia a súkromia čo sa odzrkadľuje aj v cene ubytovania a preto sú skôr využívané študentmi programu 30+.Na tomto apartmáne su ubytovaní maximálne dvaja študenti.

Aktivity a výlety

Škola nie je len o sedení v laviciach, ale aj o aktívnom nasávaní prostredia a o reálnych situáciach, kedy musíš použiť angličtinu, preto tvoj pobyt je plný aktívných dní a výletov, ktoré si užiješ v spoločnosti spolužiakov. Podľa tvojho výberu sa môžeš zúčastniť celodenných výletov počas víkendov, alebo poldenných exkurziií počas týždňa. Rozhoduješ sa sám podľa nálady a preto sa výlety platia priamo na škole.

Raj na zemi pre študentov!

Začína sa uvítacím ceremoniálom, aby si si čo najskôr našiel kamošov, pokračuje sa večerou v lokálnej reštaurácii a na obohatenie programu sa vydáte na skusy do mesta s anglicky hovoriacim sprievodcom, aby ste spoznali miestne spoty a vychytávky mesta.

Či už Vás zaujmú vedomostné kvízy, výlety loďou na miesta kde sa natáčali Game of Thrones, alebo sa zrelaxujete na pláži tak na Malte sa nebudete nudiť ani cez deň ani v noci. Voľný čas je možné si zariadiť plne podľa seba, alebo sa nechať inšpirovať samotnou školou. Aj na tejto škole nájdete na recepcii rozpis voľnočasových aktivít a výletov pre aktuálny týždeň, ktorý sa pravidelne obmieňa.

Videogaléria

Život študentov na EC Malta

Malta z výšky

Cestovateľské video o Malte

EC Malta párty na lodi

Spoznaj ostrov Malta

Gozo, Comino a Modrá Lagúna

Podobné destinácie