Máš záujem?

Neváhaj a napíš nám!

Jazykový pobyt v USA

EC NEW YORK 30+

Základné údaje

Vek

od 30 rokov

Termín

každý pondelok

Angličtina

20 -30 lekcií týždenne

Kapacita

350 študentov

Ubytovanie

v rodine alebo v apartmáne

Stravovanie

polpenzia alebo bez stravovania

Fotogaléria

Lokalita

Podrobný popis

Študuj na EC NY na Times Square

New York, mesto neobmedzených možností, ponúka štúdium priamo v centre diania a to priamo na Time Square v budove Paramount kde sídli aj známa filmová spoločnosť Paramount Pictures.

Big Apple!

• destinácia 30+
• Broadway district
• top škola na top mieste
• exkurzie a výlety pre každého
• akceptujeme aj úplných začiatočníkov

Zdokonaľ si jazykové schopnosti so školou EC New York, ktorá ponúka unikátne možnosti, ktoré ti zmenia život. EC New York sa pýši svojim profesionálnym a atraktívnym prostredím, skúsenými lektormi s dlhoročnou praxou, ktorí ti svojimi vtipnými, ale hodnotnými hodinami ukážu ako používať jazyk v praxi. New York odporúčame minimálne na 4 týždne aby bol čas aj na aklimatáciu, aj na cestovanie a aj na schopnosť čerpať vedomosti v škole.

Kurzy

• Zameranie hlavne na komunikáciu
• Používanie jazyka v praxi
• Zábavná a hravá forma
• Interaktivíne lekcie
• moderné metódy
• certifikát

General English
​20 lekcií týždenne

• zdravá voľba
• 4 lekcie angličtiny denne

Intensive English
30 lekcií týždenne

• maximálna dávka angličtiny
• 6 lekcií denne

Specialized English
30 lekcií týždenne

Viac možností kurzov na požiadanie

Škola

Jedinečná škola na Broadway!

Naša nová škola v New Yorku, ktorá bola otvorená 1. apríla 2019, sa nachádza v krásnej budove Paramount, domov filmovej tvorby v meste, ktoré nikdy nespí. Nedávno zrekonštruovaná budova poskytuje najmodernejšie vybavenie a predstavuje fantastický vzdelávací priestor pre študentov.  V škole 28 tried s interaktívnymi smart TV, oddychovú spoločenskú miestnosť, recepciu a samzrejme Wi-Fi v každej triede. Pobyt v takomto kozmopolitnom meste určite zanechá v každom študentovi nezabudnuteľné zážitky.

Ubytovanie

Študentské rezidencie

Ubytovanie na rezdenciije ideálnou formou nie len pre mladých ľudí, ktorí majú radi všetko doslova „na skok“ , ale aj pre tých, ktorí sa chcú naplno venovať stúdiu a neriešiť presun po meste. Ubytovanie v rezidencii spĺňa všetky štandardy študenta, ale aj dospelého pracujúceho človeka, ktorí už má svoje nároky. V ponuke sú viac izbové apartmány pre tých čo majú radi spoločnosť a chcú precvičovať angličtinu, ale aj súkromné izby a štúdia vybavené najmä pre tých náročnejších. Štúdia sú vhodné pre jednotlivcov ktorý vyhľadávajú súkromie, alebo pre páry cestujúce za vdelaním spoločne.

Hosťovská Rodina na Manhattane

Hosťovské rodiny sú rozmiestnené v okolí školy, asi 5 do 40 minút chôdze. K dispozícii je vyše 200 rodín, kde všetky dlhoročne spolupracujú so školou. Jedná so o naj ekonomickejšiu verziu, vzhľadom na ubytovanie spolu už so stravovaním vo forme polpenzie (raňajky a večera). Možností ubytovania sú v jedno alebo dvojlôžkovej izbe. V rodine môžete využívať priestory domu, okrem kuchyne, nakoľko jedlo Vám pripraví hostiteľ, ide však o individuálne dohody. Kúpeľňa má svoj dohodnutý harmonogram, keďže zdieľaš domácnosť s viacerými osobami. Niektoré rodiny ponúkaju možnosť vlastnej kúpelne en-suite. Všetky naše rodiny sa nachádzajú na Manhattane.

Aktivity

New York je mesto, ktoré nepotrebuje žiadne predstavenie; už viete o jeho slávnej panoráme, Central Parku, Wall Street, Broadway a obyvateľoch zo všetkých oblastí života a kútov sveta. NY je „šalátová misa“ kultúr, farieb a zvukov.

V Amerike ani vo svete neexistuje podobné mesto. Škola zabezpečuje širokú ponuku voľnočasových aktivít a výletov. Je iba na študentovi či využije ponuku školy a pridá sa k študentom, ktorí sa na danú aktivitu prihlásili. Zoznam aktivít a výletov je vystavený na recepcii. Výlety a aktivity sa každý týždeň obmieňajú.

Stravovanie

Raňajky

Najlepšie miesto na raňajky je pokiaľ bývate v hostiteľskej rodine tak hneď „doma“ no pokiaľ máte chuť naraňajkovať sa v kaviarni nič Vám v tom nebráni. Tak to robia aj študenti ubytovaný v rezidencii, ktorí si buď pripravia raňajky na rezidencii, najedia sa v meste, prípadne v škole.

Obed a večera

Nikam nemusíš chodiť a stravuješ sa priamo v rodine. Kuchyňa je skvelá, chutná a porcie dostatočne veľké. Na výber je jedlo, ktoré rodina bežne varí aj pre seba. V rodine všetko funguje na dohode, takže ak budeš na večeru meškať, alebo neprídeš, daj vedieť, aby im pri čakaní na teba nevychladlo.

Nákupy

Tak ako v každom meste aj NY nájdeš na blízku obchody, supermarkety, fast foody, street food či iné občerstvenia. Je len na tebe, či sa rozhodneš ochutnať miestne jedlo, alebo si radšej pripravíš niečo sám z toho čo si kúpiš v lokálnom obchode. Odporúča sa prejsť si okolie školy a bývania a spraviť si prehľad, kde čo majú a zistiť aj otváracie hodiny,.