Máš záujem?

Neváhaj a napíš nám!

Jazykový pobyt na škole

Sprachcaffe Malaga

Základné údaje

od 18 rokov
začína každý Pondelok
20 lekcií týždenne
moderná škola
v rezidencii
vlastné stravovanie

Charakteristika

zameranie na komunikáciu
noví priatelia z celého sveta
voľnočasové aktivity
spomienky na celý život
možnosť transferu z letiska
certifikát

Fotogaléria

Lokalita

Podrobný popis

Cena

Vzorový balík pre študenta od 18 rokov na 2 týždne
+ certifikát
+ ubytovanie
+ kurz španielčiny
+ ubytovanie v rezidencii
+ vlastné stravovanie

– samotné letenky nie sú súčasťou balíka
(približná cena letenky 100-200€ obdobia nákupu)
– poistenie proti stornu nie je súčasťou balíka
(približná cena poistenia proti stornu je 2% z ceny pobytu)

Slnečná Malaga

Málaga je jednou z najobľúbenejších dovolenkových destinácií na španielskom pobreží Costa del Sol s nádherne slnečnou klímou a príjemnou atmosférou. Nie je lepšia destinácia na osvojenie si španielskeho jazyka ako v tomto dovolenkovom raji v Španielsku.

Hurá do mora!

 

• zaži Španielsko
• kultúra a história
• študenti z celého sveta
• slnečná destinácia pre mladých
• zábava, spoznávanie a kvalitné štúdium

Mesto sa môže pochváliť nielen úžasnou krásou a šarmom, ale je tiež domovom množstva kultúrnych atrakcií, od známych bielych dedín až po historické architektonické zázraky samotného mesta. Vydajte sa popoludní, aby ste preskúmali ulice lemované obchodmi alebo si doprajte miestnu špecialitu v niektorej z módnych kaviarní.

Naša Sprachcaffe Languages ​​Plus School v Malage ponúka celý rad kurzov, ktoré vyhovujú jazykovým potrebám každého študenta. Pri skúmaní tejto stredomorskej nirvány sa študenti nabádajú, aby absorbovali kultúru a jazyk a zároveň si precvičovali svoje španielske znalosti s priateľskými miestnymi obyvateľmi a ostatnými študentmi.

Kurzy

• Zameranie hlavne na komunikáciu
• Používanie jazyka v praxi
• Zábavná a cielená forma
• Interaktivíne lekcie
• Certifikát

Základný kurz Španielčiny
​20 lekcií týždenne

• zdravá voľba
• 4 lekcie španielčiny denne

Intenzívny kurz Španielčiny
30 lekcií týždenne

• maximálna dávka Španielčiny
• 6 lekcií denne

Kurzy na mieru

viac možností kurzov
na požiadanie

Škola

Sprachcaffe Malaga sídli v pôvodnej andalúzskej vile a je osvedčenou vzdelávacou akadémiou. Študenti sú srdečne vítaní v našom plážovom klube „La Tortuga“. Verejná doprava je spoľahlivá na spoznávanie mesta. Autobusová zastávka sa nachádza hneď vedľa školy.

Španielská škola v originálnom prostredí!

13 klimatizovaných tried a strešná terasa s krásnym výhľadom kde sa príležitostne konajú lekcie určite zaujmú každého. Priamo v areáli je La Tortuga – malý bar, ktorý ponúka pohľad do nočného života v Malage a určite ho odcenia najmä štúdiom unavení študenti, ktorí sa nechcú pohnúť nikam do pulzujúceho mesta.

Škola je rušnej pobrežnej štvrti Pedregalejo vzdialená len 2 km od centra Malagy a kúsok od pláže. Na pobreží plnom moderných barov a autentických reštaurácií s morskými plodmi si študenti musia nájsť niečo, čo by im naozaj vyhovovalo v tomto meste, ktoré je známe svojou vynikajúcou stravou a pohostinnosťou.

Jedna z najrušnejších oblastí mesta El Palo je len kúsok od školy. V El Palo si študenti môžu vyskúšať jedinečný nočný život v Malage v rôznych módnych baroch a reštauráciách. Plážová promenáda sa môže pochváliť širokou škálou plážových kaviarní a  tzv. bodegas (vínnych pivníc).

Ubytovanie

Ubytovanie v Malage

V škole Sprachcaffe vedia, že pohodlné miesto na vaše štúdium je alfou a omegou celého pobytu. Pre celkové potešenie z vášho cestovného a jazykového zážitku v Malage, je doslova nevyhnutné aby kurz a bývanie spĺňali každý atribút Vašej spokojnosti a preto máme pre vás niekoľko možností.

V Malage si môžete vybrať z troch možností ubytovania: Apartmán, hostiteľskú rodinu  a Hotel. Najpopulárnejšou voľbou je Štandardný apartmán, ktorý je vzdialený 5-20 minút od školy pešo.

Aktivity a výlety

Malaga je kozmopolitné mesto a prímorský raj. Nachádza na španielskom pobreží Costa del Sol a môže sa pochváliť jedinečnou kombináciou starodávnej histórie, bohatej kultúry a pokojného pobrežného prostredia.

Zatiaľ čo v Malage sa turisti hrnú na úchvatné pláže a kultúrni nadšenci sú rozmaznávaní výberom, pokiaľ ide o múzeá, pamiatky, krásnu architektúru a dokonca aj niekoľko jaskýň pochádzajúcich z doby kamennej.

Vo voľnom čase sa je na čo tešiť!

Mesto je známe svojimi festivalmi po celý rok, od Semana Santa po Feria Málagu alebo Festival de Cine Español. Malaga ponúka úchvatné predstavenia Flamenca a je hostiteľom jedného z najpopulárnejších festivalov a to MTSummer, ale aj slávneho tapasového festivalu, ktorí má fanúšikov po celom svete.

Museo Picasso Malaga – Ako rodisko Pabla Picassa má Malaga v paláci Beunavista múzeum, v ktorom sa predstaví viac ako 285 diel, z ktorých všetky venovala rodina Picasso.

Tivoli World – Zábavný  park, ktorý ponúka kopec adrenalínu a ozajstnej zábavy

Malagueta Malaga Plaza de Toros – La Malagueta leží v centre mesta a je jedným z najstarších stavieb v Španielsku kde sa odohrávali bíčie zápasy. Bullfighting v Španielsku je staroveký šport, ktorý nadchýňa nielen miestnych obyvateľov, ale aj turistov z celého sveta.

Katedrála v Malage – tento architektonický skvost je krásny renesančný kostol , ktorý by ste určite nemali vynechať..

Videogaléria

Malaga, Costa del Sol

Teleferico Malaga

Momenty zo Sprachcaffe

Top veci čo by si od Malagy mal čakať

Section

Empty section. Edit page to add content here.

Podobné destinácie

EC Malta

od 18 rokov

SC Malta Campus

od 18 rokov

OI Brighton

od 18 rokov