Máš záujem?

Neváhaj a napíš nám!

Jazykový pobyt na škole

Sprachcaffe Mníchov

Základné údaje

od 18 rokov
začína každý Pondelok
20 lekcií týždenne
moderná škola
v hostiteľskej rodine
pol penzia v cene

Charakteristika

zameranie na komunikáciu
noví priatelia z celého sveta
voľnočasové aktivity
spomienky na celý život
možnosť transferu z letiska
certifikát

Fotogaléria

Lokalita

Podrobný popis

Cena

Vzorový balík pre študenta od 18 rokov na 2 týždne
+ certifikát
+ ubytovanie
+ kurz nemčiny
+ ubytovanie v hostiteľskej rodine
+ polpenzia

– samotné letenky nie sú súčasťou balíka
(približná cena letenky 100-200€ obdobia nákupu)
– poistenie proti stornu nie je súčasťou balíka
(približná cena poistenia proti stornu je 2% z ceny pobytu)

Historický Mníchov - tvoja destinácia na nemecký kurz snov

Bavorská metropola inšpiruje návštevníkov svojimi modernými múzeami, slnečnými pivnými záhradami, prepojením mesta na známu značku BMW a skvelými hudobnými klubmi.

Spoznaj Mníchov!

 

• zaži jazyk naplno
• kultúra a história
• študenti z celého sveta
• uži si Nemecko ako nikdy pred tým
• zábava, spoznávanie a kvalitné štúdium

Milovníci športu určite poznajú surfovanie po rieke „Eisbach“ v anglickej záhrade, nočné korčuľovanie s 20 000 účastníkmi alebo jazda na horských bicykloch v Alpách – tu môžete robiť čokoľvek.

Ako by ste chceli vidieť štadión svetového formátu – FC Bayern Mníchov v neuveriteľnej Allianz aréne, tak neváhajte. Milovníci piva si radšej plánujú jazykové pobyty na jeseň aby sa mohli zúčastniť Oktoberfestu, najväčšieho verejného festivalu na Zemi? Pivo, Lederhosen a Dirndls sú kultom v Mníchove!

Naše jazykové kurzy sú tým najefektívnejším spôsobom, ako si čo najrýchlejšie zdokonaliť svoje znalosti nemčiny a zároveň sa zapojiť do nemeckej kultúry.

Kurzy

• Zameranie hlavne na komunikáciu
• Používanie jazyka v praxi
• Zábavná a cielená forma
• Interaktivíne lekcie
• Certifikát

Základný kurz Nemčiny
​20 lekcií týždenne

• zdravá voľba
• 4 lekcie nemčiny denne

Intenzívny kurz Nemčiny
30 lekcií týždenne

• maximálna dávka nemčiny
• 6 lekcií denne

Kurzy na mieru

viac možností kurzov
na požiadanie

Škola

Škola sa nachádza neďaleko centra mesta v okrese Schwabing-West – živej štvrti s desiatkami reštaurácií, barov a kín. Väčšina študentov jazykov prichádza z rôznych častí Európy, Ázie alebo Južnej Ameriky. Škola ponúka dobrú dostupnosť a zastávky metra, autobusov, električky v blízkom okolí.

Nemecká škola v originálnom prostredí!

Moderné kaviarne a reštaurácie v pešej vzdialenosti od školy len dopĺňajú komfort študenta, ktorí nepotrebuje ďaleko cestovať aby sa najedol, nakúpil si, či len dal kávu v blízkej kaviarni.

Zrekonštruované, moderné a dobre osvetlené učebne ponúkajú na výber široký výber nemeckých kurzov v 7 triedach, ktoré sa nachádzajú v dvoch budovách len na skok od seba.

Spoločenská miestnosť pre študentov je relaxačná zóna kde sa študenti medzi sebou spoznávajú a vymieňajú si poznatky. Wi-Fi pripojenie na internet zdarma je samozrejmosťou.

Ubytovanie

Pravá Bavorská atmosféra…

Ceny za ubytovanie v Mníchove láme rekordy posledné roky a preto Vám prinášame v tejto destinácii exkluzívnu ponuku hostiteľských rodín. Výhodou rodiny sú raňajky v cene a možnosť polpenzie za príplatok.

Aj napriek tomu, že sa zameriavame skôr na ubytovanie na kampusoch a rezidenciách tak rodiny v Mníchove nás zaujali tak, že si Vám ich dovoľujeme ponúknuť ako štandard. Všetky rodiny spolupracujú so školou viac ako desaťročie a preto sa dá očakávať vysoká úroveň profesionality a skúseností.

Aktivity a výlety

Len pár minút chôdze od našej školy nájdete anglickú záhradu, jeden z najväčších mestských parkov na svete. Je to oáza pre milovníkov slnka, športovcov a milovníkov piva – s jazierkom a slávnym Art House „Haus der Kunst“.

Kráľovská rezidencia „königlichen Residenz“ je vzdialená len kúsok od školy. Pešo sa prejdete po 3 km pešej zóne s neobmedzenými nákupnými možnosťami a pouličnými hudobníkmi.

Vo voľnom čase sa je na čo tešiť!

Športoví fanúšikovia sú tiež doma v Mníchove. V blízkosti je mnoho fitness komplexov, kúpalisk a športových štadiónov. Oplatí sa navštíviť aj Olympia park kde zvyčajne sú športové a hudobné podujatia vrátane futbalových zápasov svetoznámeho FC Bayern Mníchov.

Navštívte Allianz Arena
Za 50 EUR môžete podniknúť prehliadku nádhernej Allianz arény, prvého štadióna na svete s exteriérom, ktorí je schopný sa meniť do rôznych farieb a je domovom klubu Bayern Mníchov.

Navštívte BMW Welt & Museum
Za 50 EUR môžete absolvovať prehliadku BMW Welt a múzea, dvoch futuristických budov na opačných stranách tej istej cesty, ktoré vystavujú exponáty preklenujúce celú históriu spoločnosti BMW.

Navštívte pivovar Hofbräuhaus
Za 50 EUR si môžete vychutnať pohľad do zákulisia do sveta jedného z najstarších a najtradičnejších pivovarov v Nemecku.

Videogaléria

Mníchov a jeho krásy

24 hodín v Mníchove

Mníchov v 4K

Bavorsko

Podobné destinácie

EC Malta

od 18 rokov

SC Malta Campus

od 18 rokov

OI Brighton

od 18 rokov