Máš záujem?

Neváhaj a napíš nám!

Jazykový pobyt na škole

Oxford International
OXFORD

Základné údaje

Vek

od 18 rokov

Termín

každý pondelok

Angličtina

20 lekcií týždenne

Škola

moderná

Ubytovanie

v rodine

Stravovanie

polpenzia

Charakteristika pobytu

Komunikácia

používanie jazyka v praxi

Priateľstvá

noví priatelia z celého sveta

Zábava

voľnočasové aktivity

Zážitky

spomienky na celý život

Transfer

letiskový transfer k dispozícii

Certifikát

s dosiahnutou úrovňou

Fotogaléria

Lokalita

Podrobný popis

Kráľovstvo zvané Oxford

Historické mesto Oxford sa nachádza iba hodinu od Londýna a ponúka to najprestížnejšie študentské prostredie aké si vieš dopriať. Už po stáročia toto mesto chrlí vzdelancov a ani dnes tomu nie je inak. Študentské mesto je naozaj lákavou destináciou pre študentov z celého sveta a hovorí sa.

Študentské mesto

• vzdelanie
• univerzity a múzeá
• škola v príjemnom prostredí
• bezplatná doprava prenajatým byciklom
• stále živé, pulzujúce mestečko plne vzdelancov

Počasie v tomto meste je častou témou študentov, no nič nie je také zlé, ako to na prvý pohľad vyzerá. Je možné, že za jeden deň zažijete slnko, dážď, vietor a aj oblaky a hmlu, a preto je zlý nápad mať so sebou aj slenčné okuliare aj dáždnik, aby počasie neprekvapilo.

Mesto ponúka okrem dobrej autobusovej siete aj bycikle, ktoré si môžete za určitý poplatok prenajať a využiť ako transport. Mesto je plné pouličných hercov, pantomýmov a muzikantov, ktorí ti vylepšia náladu. Ak si milovníkov prehistoorických dinosaurov určite ťa potešia kosti, ktoré ležia v Národnom Historickom múzeu. možností je veľa, stačí si vybrať.

Kurzy

• Zameranie hlavne na komunikáciu
• Používanie jazyka v praxi
• Zábavná a hravá forma
• Interaktivíne lekcie
• moderné metódy

General English
​20 lekcií týždenne

• zdravá voľba
• 4 lekcie angličtiny denne

Intensive English
30 lekcií týždenne

• maximálna dávka angličtiny
• 6 lekcií denne

Špecializované Kurzy
podľa požiadavky

kurzy šité na mieru

Škola

Akademická pôda robí svoje…

Škola ponúka 9 moderných a priestranných tried doplných o inovatívne technológie vzdelávania, ktoré zmenia celý váš pohľad na štúdium,ktoré nemusí byť len kvalitné, ale aj vtipné a relaxačné, ale zároveň veľmi hodnotné. Na to aby ste pocítili veľkoleposť a čarovnosť Oxfordu, musíte prísť na to miesto. Presvedčte sa na vlastné oči, čo robí Oxford takým slávnym, neobyčajným a prekrásnym mestom. Vyberte sa a pozrite si tie najslávnejšie atrakcie a objavte nové možnosti, o ktorých sa vám nikdy ani nesnívalo.

Ubytovanie

Ubytovanie tvorí veľkú súčasť pobytu

EC Oxford Vám ponúka na výber z niekoľkých typov ubytovania. Ak sa chcete zaradiť do typického Britského prostredia a zažiť to čo je pre Angličanov každodenná realita tak hostiteľská rodina je pre Vás to práve. Ak však máte radi mestký ruch, spoznávate ľudí z celého sveta a nevadí Vám si niečo za to priplatiť určite Vám svoje útočisko poskytne jedna z našich centrálne lokalizovaných rezidencií v kategórii  standard a komfort. V hostiteľských rodinách je možnosť pol penzie, čo šetrí čas a peniaze. Rezidencie sú úplne nezávislé a neposkytujú stravu, no k dispozícii máš plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kuchynským vybavením.

Aktivity a výlety

Vo voľnom čase sa je na čo tešiť!

V Oxforde sa priemysel až v 20 storočí preto toto mesto nie je až tak industrializované ako iné Anglické mestá. V Oxforde nájdete 31 kolégií, vrátane slávnej Oxfordskej univerzity, knižnice, hvezdáreň, nádherné parky a typické anglické zákutia kde nasajete tú právu britskú atmosféru (pri čaji o piatej).

Voľný čas je možné si zariadiť plne podľa seba, alebo sa nechať inšpirovať samotnou školou. Aj na tejto škole nájdete na recepcii rozpis voľnočasových aktivít a výletov pre aktuálny týždeň, ktorý sa pravidelne obmieňa.

Videogaléria

Prezentačné video školy

Spoznaj Oxford

Scénické miesta kde sa natáčal Harry Potter

2 minúty o Oxforde

Podobné destinácie