Máš záujem?

Neváhaj a napíš nám!

Jazykový pobyt v USA

EC LOS ANGELES

Základné údaje

Vek

od 16 rokov

Termín

každý pondelok

Angličtina

20 -30 lekcií týždenne

Kapacita

225 študentov

Ubytovanie

podľa výberu

Stravovanie

podľa výberu

Fotogaléria

Lokalita

Podrobný popis

Škola v meste anjelov

Všetko o čo sa hovorí o Santa Monice je neodolateľné. Tu nájdete nespočetné množstvo obchodov a reštaurácií, viac ako tri míle pláže s bielym pieskom, nehovoriac o všetkých osobnostiach, ktoré tu môžete stretnúť na prechádzke po meste,

L.A. California dream!

• destinácia 16+
• Santa Monica district
• top škola na top mieste
• exkurzie a výlety pre každého
• akceptujeme aj úplných začiatočníkov

EC Los Angeles je moderné vzdelávacie centrum iba 5 minút od všetkých reštaurácií, podnikov, kaviarní a nočného života na slávnej tretej promenáde. Vyberte sa do sveta a zažite to najlepšie z najlepšieho.

Los Angeles ponúka nekonečné možností pre každého a preto by Los Angeles nemalo chýbať na liste pri výbere destinácie na jazykový pobyt. Každý deň sa v L.A. natočí viac ako 100 filmov a mesto anjelov sa môže považovať aj za mesto slávnych filmových hviezd, ktorí Los Angeles radi navštevujú.

Kurzy

• Zameranie hlavne na komunikáciu
• Používanie jazyka v praxi
• Zábavná a hravá forma
• Interaktivíne lekcie
• moderné metódy
• certifikát

General English
​20 lekcií týždenne

• zdravá voľba
• 4 lekcie angličtiny denne

Intensive English
30 lekcií týždenne

• maximálna dávka angličtiny
• 6 lekcií denne

Specialized English
30 lekcií týždenne

Viac možností kurzov na požiadanie

Škola

EC Los Angeles je moderná škola v modernom prostredí v meste kde je 340 slneťných dní v roku. 21 tried má kapacitu skoro 250 študentov a klimatizované triedy, inetraktívne tabule a hlavne skvelý učitelia tvoria ideálne prostredie na učenie.

Jedinečná škola v Santa Monike!

Táto jazyková škola bola otvorená v roku 2012 a od vtedy sa teší obrovskému záujmu aj kvoli bezkokurenčnej polohe. Prostredie tvorí veľkú súčasť školy a preto sa nelimitujme len na sedenie v lavici, EC LA považujme sa celodennú školu kde ťa čaká každý deň niečo nové. Atrakcie, reštaurácie, bary, vyhliadky a výlety sú presne to, okolo čoho sa to všetko točí – výhodou je, že po anglicky, preto zahoď zábrany a rozviaž jazyk, ideme speakovať.

Ubytovanie

Študentské rezidencie

Ubytovanie na rezdenciije ideálnou formou nie len pre mladých ľudí, ktorí majú radi všetko doslova „na skok“ , ale aj pre tých, ktorí sa chcú naplno venovať stúdiu a neriešiť presun po meste. Ubytovanie v rezidencii spĺňa všetky štandardy študenta, ale aj dospelého pracujúceho človeka, ktorí už má svoje nároky. V ponuke sú viac izbové apartmány pre tých čo majú radi spoločnosť a chcú precvičovať angličtinu, ale aj súkromné izby a štúdia vybavené najmä pre tých náročnejších. Štúdia sú vhodné pre jednotlivcov ktorý vyhľadávajú súkromie, alebo pre páry cestujúce za vdelaním spoločne.

Hosťovská Rodina v Los Angeles

Los Angeles sa rozrastá a rozdeľuje sa do rôznych oblastí, ktoré sú plné charakteristyckých črtov. Mestá okresu Los Angeles sú živé a kultúrne rozmanité. Naše hostiteľské rodiny odrážajú rozmanitosť Los Angeles a zahŕňajú aj osamelých ľudí, páry a rodiny s jedným rodičom. Všetky rodiny hovoria plynule anglicky tak ak chceš zdieľať rozmanitosť Los Angeles s medzinárodnými komunitou dlhodobo žijúcou v tomto meste tak si tu správne. Jedná so o naj ekonomickejšiu verziu, vzhľadom na ubytovanie spolu už so stravovaním vo forme polpenzie (raňajky a večera). Možností ubytovania sú v jedno alebo dvojlôžkovej izbe. V rodine môžete využívať priestory domu, okrem kuchyne, nakoľko jedlo Vám pripraví hostiteľ, ide však o individuálne dohody. Kúpeľňa má svoj dohodnutý harmonogram, keďže zdieľaš domácnosť s viacerými osobami.

Aktivity

EC Los Angeles sa nachádza v nádhernej časti Santa Monica. V podstate všetko v Santa Monike je neodolateľné. Existuje nespočetné množstvo obchodov a reštaurácií, ktoré by ste mali mať na liste „musím vidieť“ a viac ako tri míle bielej piesočnatej pláže, nehovoriac o všetkých celebritách, na ktoré môžete náhodne natrafiť na promenáde. Toto mesto je skutočne jediné svojho druhu. Škola zabezpečuje širokú ponuku voľnočasových aktivít a výletov. Je iba na študentovi či využije ponuku školy a pridá sa k študentom, ktorí sa na danú aktivitu prihlásili. Zoznam aktivít a výletov je vystavený na recepcii. Výlety a aktivity sa každý týždeň obmieňajú.

Stravovanie

Raňajky

Najlepšie miesto na raňajky je pokiaľ bývate v hostiteľskej rodine tak hneď „doma“ no pokiaľ máte chuť naraňajkovať sa v kaviarni nič Vám v tom nebráni. Tak to robia aj študenti ubytovaný v rezidencii, ktorí si buď pripravia raňajky na rezidencii, najedia sa v meste, prípadne v škole.

Obed a večera

Nikam nemusíš chodiť a stravuješ sa priamo v rodine. Kuchyňa je skvelá, chutná a porcie dostatočne veľké. Na výber je jedlo, ktoré rodina bežne varí aj pre seba. V rodine všetko funguje na dohode, takže ak budeš na večeru meškať, alebo neprídeš, daj vedieť, aby im pri čakaní na teba nevychladlo.

Nákupy

Tak ako v každom meste aj LA nájdeš na blízku obchody, supermarkety, fast foody, street food či iné občerstvenia. Je len na tebe, či sa rozhodneš ochutnať miestne jedlo, alebo si radšej pripravíš niečo sám z toho čo si kúpiš v lokálnom obchode. Najbližšie k EC LA je hneď niekoľko supermarketov, obchodov a lekárni a to v rádiuse 2 bloky od školy kde sa dostaneš menej ako 5 minút od brány školy.

Transfer

Letiskový transfer je k dispozícii pre všetkých študentov školy. Je to pohodlná a bezstarostná forma ako sa dostať z letiska priamo na rezidenciu, do hosťovskej rodiny, alebo do kampusu. Šofér ťa čaká na letisku s logom školy, alebo menom napísaným na papieri, alebo na displeji telefónu či tabbletu a odvezie ťa priamo až do miesta ubytovania. To isté pri ceste naspäť z campusu na letisko. Je možné si objednať aj jednosmerný transfer, cena záleží od letiska a destinácie.