Základné údaje

Slovenský
skupinový líder
10 až 17
rokov
júl 2023
na 2 týždne
20 anglických
lekcií týždenne
ubytovanie
v campuse
plná
penzia

Charakteristika

používanie
jazyka v praxi
noví kamoši
z celého sveta
bohatý
program aktivít
spomienky
na celý život
letiskový
transfer
certifikát

Podrobný popis

Holloway budeš milovať

V spolupráci s organizáciou Oxford International ti prinášame čarovný campus Royal Holloway, ktorý je prezývaný aj Kráľovnou Univerzít. Nachádza sa asi 30 min juho západne od Londýna pri meste Egham. Atmosféra vyžarujúca z tohto prostredia ťa veľmi rýchlo motivuje k štúdiu a zábave. Royal Holloway sa zaraďuje medzi TOP 20 univerzít sveta a hlavná historická budova Founders Bulilding vzbudzuje nemalú pozornosť.

Začni svoju cestu!

 

• zaži jazyk naplno
• dostaň sa do sveta
• nájdi si nových kamošov
• uži si leto ako nikdy pred tým
• oddnes si spomienky na celý život

Život a štúdium jazyka na campuse znamená, že máš všetko na jednom mieste! Ubytovanie, školu, stravovanie, aktivity a voľnočasový program. Doslova všetko máš na dlani a nikam nemusíš cestovať. Na tomto mieste sa na teba angličtina lepí z každej strany. Nie len na lekciách, ale aj všetkých voľnočasových aktivitách, kde spoznáš množstvo nových priateľov z celého sveta, kde váš spoločný kľúč je iba angličtina 🙂 Tým pádom komunikuješ anglicky na lekciách v škole, na aktivitách mimo školy, alebo na výletoch mimo campus.

Škola

Škola zábavnou formou, ktorá ťa bude baviť!

• čaká na teba 20 lekcií angličtiny za týždeň
• zameranie hlavne na komunikáciu
• používanie jazyka v praxi
• zábavná a hravá forma
• interaktívne lekcie
• certifikát

Samozrejme aj školu navštevuješ priamo v campuse. Hneď v prvý deň ťa čaká vstupný test, na základe ktorého budeš zadelený do medzinárodnej skupiny študentov, podľa preukázanej úrovne angličtiny. Lekcie sú následne vedené hravým a zábavným štýlom, vysoko kvalifikovanými lektormi za pomoci overených metodických a didaktických postupov, všetko pod záštitou British Council a Oxford International. Zameranie na komunikáciu a praktické používanie jazyka na lekciách nie len že udržia tvoju pozornosť, ale budú ťa doslova baviť! Tvoj vzdelávací proces nekončí len v laviciach. Popri všetkých aktivitách a spoznávaní sa s novými priateľmi z celého sveta, sa počas celého pobytu zdokonaľuješ v angličtine. Záver kurzu je ukončený certifikátom s dosiahnutou jazykovou úrovňou.

Stravovanie

Plná penzia

Stravovanie pozostávajúce z raňajok, obeda a večere. Vieme, aké dôležité je správne nutričné stravovanie počas rušných dní plných zábavy, aktivít a učenia. Všetky naše programy v sebe zahŕňajú ako teplé tak studené zdravé jedlá. V prípade potreby je možné zabezpečiť jedlá pre študentov so špeciálnou diétou. Počas celo dňových exkurzií poskytujeme študentom obedy so sebou.

Raňajky

(7:30 – 8:45) – teplé i studené raňajky každý deň

Obed

(12:30 – 13:45) – polievka, šalátový bar, výber z 3 hlavných chodov, 1 vegetariánske jedlo, či ovocie a dezert

Večera

(18:00 – 20:00) – polievka, šalátový bar, výber z 3 hlavných chodov, 1 vegetariánske jedlo, či ovocie a dezert

Ubytovanie

Bývaš priamo v campuse!

Ako všetko, tak aj ubytovanie máš priamo v campuse, teda nikam nemusíš každodenne cestovať. Campus disponuje 1 000 lôžkami pre študentov z celého sveta, s ubytovaním vo vlastných 1 posteľových izbách s vlastnou kúpeľňou na izbe. Na ubytovacích blokoch sa nachádza plne vybavená kuchynka a hlavne práčovňa, pričom náš skupinový líder je ti vždy ochotný pomôcť. Taktiež tu nájdeš spoločenské priestory na trávenie voľných chvíľ s novými kamošmi z celého sveta, s ktorými sa rozprávaš ako inak, po anglicky 🙂 Teda aj tu zlepšuješ svoje komunikačné zručnosti. A nie neostaneš bez pripojenia, WiFi máš na každom ubytovacom bloku.

Aktivity a výlety

Počas pobytu na teba nečaká len sedenie v laviciach, ale aj rušný program voľnočasových aktivít v campuse, alebo výletov po krajine.

Výlety:

• Foto challenge v Eghame
• 3x celodenný výlet do Londýna
• Disco na lodi na Temži
• Celodenný výlet do Brightonu

Aktivity:

• aktivity na prelomenie ľadov
• uvítacia párty
• campus tour
• disco
• karaoke
• talentová show
• tematická párty
• honba na pokladom
• medzinárodný večer

Vzorový program

Deň 1

Príchod na campus
Večera
Prehliadka campusu
Stretnutie študentov z celého sveta

Deň 2

Test Angličtiny a lekcia 1
Poldenná exkurzia do Egham, obhliadka mesta a Instagram Photo challenge
Aktivity na campuse

Deň 3

Lekcia 2
Aktivity na campuse

Deň 4

Celodenný výlet do Oxfordu a prehliadka mesta
Vstup do slávnej Oxford College
Uvítacia Disco

Deň 5

Lekcia 3
Celodenný výlet do Londýna a vstup do národnej galérie
Disco pri západe slnka na lodi na Temži

Deň 6

Aktivity na campuse
Lekcia 4
Aktivity na campuse

Deň 7

Lekcia 5
Lekcia 6
Tematická disco

Deň 8

Celodenný výlet do Londýna a návšteva Kesington múzea
Hyde Park a nakupovanie na Oxford Street
Medzinárodný Celodenný výlet ý večer

Deň 9

Lekcia 7
Lekcia 8
Aktivity na campuse

Deň 10

Výlet do Brightonu a návšteva morského akvária Sea Life centre
alebo Výlet do Portsmouth so vstupom na HMS Victory
Karaoke/Lip Sync Battle

Deň 11

Celodenný výlett do Londýna + Royalty walking tour – prehliadka
Vstup do Národnej Galérie Nakupovanie v centrálnom Londýne

Deň 12

Aktivity na campuse
Lekcia 9
Talentová show

Deň 13

Prechádzka k Virginia Water – príroda
Lekcia 10
Rozlúčková Disco

Deň 14

Aktivity na campuse
Návrat na Slovensko

Letiskový transfer

Sprevádzame ťa počas cesty!

Náš skupinový líder ťa sprevádza počas cesty. Od samotného nástupu na letisku v Bratislave, cez pristátie v Londýne, kde na teba bude čakať letiskový transfer, ktorý ťa prevezie až do campusu. Cesta za bežných okolností trvá približne 50 minút. To isté sa opakuje pri ceste naspäť, kde vás súkromný transfer prevezie z campusu až na letisko, tam ťa preberie náš skupinový líder a sprevádza počas letu domov.

Bezpečnosť a dozor!

Uzavretý a strážený campus, poskytuje bezpečné miesto pre mladých študentov. Bezpečnosť a blaho všetkých študentov, je našim hlavným záujmom a je to niečo, čo berieme veľmi vážne. Sme nadšení, že naše školy vytvárajú pravú rodinnú atmosféru, ktorá umožňuje každému študentovi rozvíjať sa. Poskytovanie prvotriednej letnej školy nie je len o akademickom prostredí. Či už náš skupinový líderi, alebo supervizori z Oxfordu dohliadajú 24/7 na poriadok a bezpečnosť všetkých študentov. Okrem toho sú študenti hneď na začiatku obdarovaní špeciálnymi tiesňovými kartami, ktoré môžu využiť v čase núdze.

Všetci študenti prejdu bezpečnostnou lekciou, kde sú oboznámení ako konať v určitých situáciách a sú poučení o bezpečnosti v areáli školy. Veríme, že práve informovanosť a príprava študentov na nežiadúce situácie je efektívna prevencia. Dohliadame na bezpečnosť, vedieme mladých ľudí k zodpovednosti a učíme ich nie len angličtinu ale aj niečo do života. Lektor je na každej lekcii je zodpovedný za maximum 15 študentov. V prípade, že má študent problém, zodpovedné osoby sú vždy k dispozícií a ochotní kontaktovať rodičov. Študenti sú pod odborným dozorom počas všetkých aktivít a exkurzií.