Máš záujem?

Neváhaj a napíš nám!

Akademický semester a rok v zahraničí

Stredné školy a Univerzity

Základné údaje

Vek

od 14 rokov

Semester

začiatok 3x ročne

Angličtina

minimálne B2

Financie

možnosť grantu

Cena

od 3 190 €

Diplom

možnosť získania

Študovať v zahraničí nikdy nebolo prístupnejšie ako v dnešnej dobe. Prebehla globalizácia, ktorej sa prispôsobil aj edukačný systém a ponúkol študentom možnosti štúdia v zahraničí. Školstvo sa v posledných rokoch spoplatnilo aj na Slovensku a preto študenti každoročne hľadajú možnosti ako efektívne využiť svoje peniaze tak, aby za ne dostali čo najkvalitnejšie vzdelanie na uznávanej a renomovanej strednej či vysokej škole.

Proces výberu aj naďalej ostal trošku komplikovaný a pre veľa študentov je práve proces tam kde skončia. FromGlobe je oficiálnym partnerom nad národných inštitúcií, ktoré poskytujú, alebo zabezpečujú vzdelanie v zahraničí. Stredné školy ťahajú študentov najmä do Anglicka, Írska, Ameriky, ale aj Kanady či iných európskych štátov ako Nemecko, Holandsko a iné.

Naše partnerstvo nie je limitované typom štúdia či krajinou, práve naopak, sme tu na to aby sme tvoje ciele rozvíjali a pomohli ti ich splniť. Prevedieme ťa procesom registrácie na strednú či vysokú školu, pomôžeme ti vyplniť a odovzdať potrebné podklady, sprostredkujeme interview a workshopy, kde sa oboznámiš s tým čo škola ponúka. Je dôležité aby študent – aplikant vedel do čoho ide a ako celý pobyt prebehne. Čím voac študenta pripravíme na pobyt o to lepšie a sebaistejšie ho zvládne.

Našich partnerov nemusíte googliť a hľadať recenzie – sú to veľmi známe inštitúcie ako OXFORD INTERNATIONAL, CETUSA, TALK a GO CAMPUS či iné.

Ponúkame Vám možnosť študovať v Írsku, Anglicku, Škandinávii, USA, Canade či Austrálii.